Vtipná autorská dvojice autorů

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Náhodný humorný občasník vtipné autorské dvojice autorů VADA vycházel v letech 1996 – 2000 samizdatově pro pobavení spolužáků a přátel pohybujících se v té době kolem DAMU. 
Po čtyřech číslech kopírovaných v různých kancelářích spřátelených divadel v podstatě bez grafiky vydali autoři ještě The Best of VADA, kam se i přes přísné síto výběru toho opravdu nejlepšího z řadových čísel dostalo překvapivě úplně všechno. 
Po roztroušení jeho čtenářů v různých koutech Prahy a republiky a pozornosti jeho tvůrců různými pracovními povinnostmi se VADA na dlouhou dobu odmlčela. 
Po patnácti letech má její elektronická podoba stejný cíl jako její papírové vydání – pobavit co nejvíce přátel a příznivců poněkud bizarního humoru. 

Jelikož autoři v mezidobí přece jen úplně nezaháleli, a věříme, že ani v budoucnu jejich inspirace nevyschne, bude se na stránkách VADA objevovat s železnou občasností další, dosud nepublikovaný humor a qeasy. 

Černou zábavu přeje Vtipná Autorská Dvojice Autorů: Libor Gross a Vilém Dubnička
With a great support of Dědek - Lukáš Jurek

SPOLUPRÁCE S VÁMI
VADA byla od samého počátku platformou černého humoru převážně jejích zakladatelů. Nikdy se ovšem neuzavírala podobně zvrhlým tvůrcům, kterým byl obskurní humor VADY blízký. Pokud byste tedy sdíleli stejně pokleslou poetiku a chtěli přispět svou troškou do mlýna, pošlete nám svůj vtip. Jeho zasláním nám postupujete právo jej bez nároku na honorář ve VADĚ uveřejnit, nebo taky ne.

 1. března – 31. srpna
Prezident: Libor Gross
Ředitel: Vilém Dubnička 

1. září – 28. února
Prezident: Vilém Dubnička
Ředitel: Libor Gross

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.